• Новак
Tripp Лајт Основните PDU, 4 Места (C19), 230V, IEC309 32A Сина, 12 ft. Мозок, 1U Rack-Mount Моќ (PDUH32HV19)

Tripp Лајт Основните PDU, 4 Места (C19), 230V, IEC309 32A Сина, 12 ft. Мозок, 1U Rack-Mount Моќ (PDUH32HV19)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 32 A една фаза 230 V Основните Енергија Дистрибуција на Единица / PDU.Во прилог Сина IEC-309 32 A (2 P+E) 230 V приклучок за внесување со 12 ft. / 3.6 m линија кабелот. 1 U хоризонтална рек планината формат инсталира во еден рек простор. 4 C19 места. 2-годишно ограничена гаранција.Tripp Лајт Основните Енергија Дистрибуција Единици / PDU системи нудат сигурен rackmount енергија дистрибуција.Набавки на опрема со континуирано напојување од било заштитени ПРОЗОРЦИ, генератор или електрична текст извор на енергија.Висок квалитет на дизајн вклучува солиден сите-метал домување и безбедна rackmount инсталација со вклучени додатоци за монтирање.Карактеристики 32 A една фаза 230 V Основните Енергија Дистрибуција на Единица / PDU Прилог Сина IEC-309 32 A (2 P+E) 230 V приклучок за внесување со 12 ft. / 3.6 m линија кабелот 1 U хоризонтална rackmount формат инсталира во еден рек простор 4 C19 места Монтажа прирабници се реверзибилна предното или задното соочува инсталација Монтажа прирабници поддршка инсталација во 2 и 4 пост полици, со дополнителна поддршка за wall-mount и под-counter инсталација формати 2-годишно ограничена гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста