• Новак
Dornick Оркестарот 700 Тема Брои Памук Sateen Опремени Лист се Вклопува До 15 Инчен Длабок Џеб(Дното на Состојба САМО) Кралицата Светло Сива

Dornick Оркестарот 700 Тема Брои Памук Sateen Опремени Лист се Вклопува До 15 Инчен Длабок Џеб(Дното на Состојба САМО)

Оценка на стоката:
DEN 791.28

Достапност
Производот е достапен

Памук.Дното На Состојба.Сет вклучува 1 опремени лист само.Две-ply ткаат за сила и издржливост.Опремени Лист се Вклопува До 15 инчен Длабок Џеб со еластична наоколу. 60 x 80-инчен опремени лист со 15-инчен агли.Големина : Кралицата | Боја : Светло Сиво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста