• Новак
Weldomcor Божиќ Стол Опфаќа збир на 4 Стол Заштитник Slipcovers Burlap Бивол Plaid Автомобил Дрво Божиќ Декорација Јадење Стол Седиште Опфаќа за Кујна Ресторан Одмор Партија Орке?

Weldomcor Божиќ Стол Опфаќа збир на 4 Стол Заштитник Slipcovers Burlap Бивол Plaid Автомобил Дрво Божиќ Декорација Јадење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Божиќ Декорација : 4 Пакет Божиќ стол назад опфаќа е совршена декорација за Божиќ.На плетени везови текст Среќен Божиќ со црвена со цел да ги споделите со сите подобро уживајте во нашите производи, ние внимателно ќе ги провери секој производ при извоз; Ние ќе се ангажираме да служат на клиентите, а Тоа е чест да се соберат вашата љубов за нашите производи; Ние се надеваме дека нашите производи може да донесе среќа за вас и вашето семејство.Hessian материјал, да се шие на симпатична камиони и Божиќни дрвја, им даде на луѓето чувство на радост и жетвата.Божиќ стол опфаќа се подготвени за семејни собири и може да се заштити вашиот јадење столици од дамки од нечистотија и куче коса;.Совршено погодни за кујна, трпезарија, свадба, церемонијата, банкет, вечера, прослава, хотел, дневна соба, спална соба и сл.

Декларирани спецификации

Size:
47x45cm/18.5x17.7inch, 4 pieces

Комплементите на стоката

Веста