• Новак
Тешко да се Најде Fastener 014973258474 Празен Ѕид се Вози Подлога, 1/8 Екстра Кратко, Парче-100

Тешко да се Најде Fastener 014973258474 Празен Ѕид се Вози Подлога, 1/8 Екстра Кратко, Парче-100

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Дијаметар : 1/8 инчи.Материјал : челик.Крај : цинк.Глава стил : пан.Стил : екстра краток празен ѕид.Дијаметар : 1/8".Должина : Екстра Кратко.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Пан.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста