• Новак
Barossa Дизајн Кралицата Опремени Лист Само: 4 Начин се Водат Одговара & Мека Т-Маица Како Џерси Сплетам, Ладење Листови за Ноќно Потење, Кралицата, Темно Сива

Barossa Дизајн Кралицата Опремени Лист Само: 4 Начин се Водат Одговара & Мека Т-Маица Како Џерси Сплетам, Ладење Листови

Оценка на стоката:
DEN 1951.20

Достапност
Производот е достапен

Џерси Поврзана.Супер Еластичен : Со 4 начин се водат техника, се опремени лист може да се вклопат удобно на вашиот душек како плитки што е 5" и толку длабоко колку 15"(длабок џеб).Достапни за Кралицата големина : се Водат за да се вклопи Кралицата(стандард), Кралицата XL(екстра долг), RV Краток Кралицата.Луксузна Мека отпорен на вода во некои степен(НЕ е 100% wateproof).Оваа кралица се монтира листови се, исто така, издржливи и згаснат отпорни.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашата кралица опремени дното на состојба, и им понуди на 90-ден гаранција ако во било каков проблем со вградена лист, едноставно контактирајте со нас преку купувачот-продавачот порака и ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.Боја : Темно Сива | Големина : Кралицата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста