• Новак
PetAmi Куче Fanny Пак, се Третираат Торбичка за Куче Одење, Обука, Изградена во Измет Торба Фармацевт, Шише за Вода на Носителот, Расклопна Сад, Пет Лекување на Половината

PetAmi Куче Fanny Пак, се Третираат Торбичка за Куче Одење, Обука, Изградена во Измет Торба Фармацевт, Шише за Вода на

Оценка на стоката:
DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Основната ОБУКА на FANNY ПАКЕТ : Доаѓа со расклопна милениче сад, голем преден џеб, ова е совршен за обука торбичка за мали и големи кучиња слично.Оваа торба е способноста да ги чувате многу милениче essentials обезбедува вас и вашиот најдобар пријател ќе остане подготвени и да се забавуваат во секое време ќе ја напушти куќата!.ДИЗАЈНИРАН ЗА ПЕТ ПРОШЕТКИ, ОБУКА : Идеален за обука или одење puppies, куче, мачка, ова fanny пак се третираат торбичка има изобилство од третира, kibbles, и сите вашиот најважен за време на прошетки, или во парк.Носете го како половината појас или преку рамо да остане hands-free текот на било какви активности на отворено.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ и ФУНКЦИОНАЛНИ : Ова куче обука торбичка има голем внатрешен простор за чување на домашни миленичиња ги третира, играчки, и многу повеќе!Исто така можете безбедно чување на вашите лични предмети, како што се телефон, копчиња, или паричникот во надворешниот патент торбичка.Built-in D прстени за hooking вашата вода сад и куче поводник.Исто така, постојат две мрежа џебови за шише за вода и се користи измет торба.Конечно, таму е изградена-во измет торба фармацевт, така што секогаш се покриени!.БЕЗБЕДЕН И ДОВЕРЛИВ : Рефлексивни шевови на предната страна на fanny пак ја зголемува видливоста во слабо светло, подобрување на безбедноста при одење вашето домашно милениче во раните утрински часови и вечерна.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН : Направен со 600 D трајни оксфорд полиестер, ова fanny пак е изграден за да трае и со цел да се поддржи вашиот активен животен стил.Мерки 14 x x 5.3 5.5 (L x W x H).Одлично за чување миленичиња essentials како храна, третира, играчки, екстра leashes, флеш светла, и прва помош предмети.Zippered пред џеб овозможи лесен пристап до секојдневните предмети, како копчиња, паричник, или на телефон.Вграден-во отпад торба фармацевт и 2 страна мрежа џебови.Секој ред доаѓа со расклопна милениче сад за хранење на вашето домашно милениче вода или храна на долги прошетки и додека патуваат.Страна D прстен служи како прилог точка за hooking чинии, копчиња, leashes, и ништо друго youd сакал да го задржи корисна.Направена со трајни високо-одделение полиестер да се справи со злоупотреба од секојдневна употреба.Носи торба 3 различни начини.околу половината, низ вашето тело, или едноставно прикачите метален клип за да ја вашиот појас за рака-слободен сметководствена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста