• Новак
datavideo HC-800 XXL Тркала Количка-Стил водоотпорен Случај

datavideo HC-800 XXL Тркала Количка-Стил водоотпорен Случај

Оценка на стоката:
DEN 354.96

Достапност
Производот е достапен

Datavideo HC-800 XXL Тркала Количка-Стил водоотпорен Случај - Datavideo 3 Година Ограничена Гаранција (1 Година + 2 Година со Регистрација).Материјал : Полипропилен.Големина : XXL.Димензии : Надворешни : 625 x 420 x 340mm (24.61 x 16.54 x 13.39")Внатрешната : 575 x 360 x 250mm (22.64 x 14.17 x 9.84")Внатрешна Капак : 575 x 360 x 40mm (22.64 x 14.17 x 1.57").

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста