• Новак
Домашно Милениче Превозникот Торба Шарени Цвеќиња Остава Шема Малку Куче, Мачка Puppies Мека Еднострани Преносни Патна Торба

Домашно Милениче Превозникот Торба Шарени Цвеќиња Остава Шема Малку Куче, Мачка Puppies Мека Еднострани Преносни Патна

Оценка на стоката:
DEN 1452.00

Достапност
Производот е достапен

Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење,но исто така лесно гледање на сценографијата,многу мрежа windows да се задржи пет кул и да им помогне на allevia.Широко се користи на ветеринар,авион,кола и сл.Материјал : Полиестер,водоотпорен,трајни,Полесно и лесни за транспорт на вашиот крзно бебе без разлика со автомобил или воздух.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче е големина пред да купите.Нежно ќебе во кесата, направете вашето домашно милениче удобно.тоа е погоден за Птици, мачки,teacup раси,Кучиња Зајаци и други мали домашни миленици.Ќебе и Безбедност на Рака.Постојат рамо, рака и рака на рака.Постојат рамо, рака и рака на рака.На прилагодливи рамо, рака ви помага hands-free сметководствена.Ќебе и Безбедност на Рака.Нежно ќебе во кесата, направете вашето домашно милениче удобно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста