• Новак
Spritewelry 6mm Природни Зелени Мјанмар Jade Бурма Jade Монистра Насоки Круг скапоцен камен Мазна Лабава Монистра за Накит Одлуки Ѓердан Хривнија Исцелување Камен 15inch

Spritewelry 6mm Природни Зелени Мјанмар Jade Бурма Jade Монистра Насоки Круг скапоцен камен Мазна Лабава Монистра за Накит

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина на : Природни Мјанмар Jade Бурма Jade Монистра Насоки се околу 15.5 инчи долг; Секој од Мјанмар Jade/ Бурма Jade Мушка е за околу 6mm во дијаметар, дупка : 1mm; за 40pcs/влакно.Материјал : Природни Мјанмар Jade/ Бурма Jade Монистра Делови се цврсти и не-токсични, одлична за накит правење занаети.Кралскиот Џаспер Круг Мушка Насоки се со висок квалитет, мазна со одлична полирање.Импликација : Овие убави камења се многу убаво за занает или накит дизајн.Поради се полира добро, сјајна надворешноста стане нивните најважни карактеристика.Исто така убави бои ќе ги споделите со вашите дизајн биде повеќе прекрасно!.Широка употреба : се Користи за изработка на накит, ракотворби, чакра нараквици, ѓердани и украси.Совршен Подарок : Нашиот производ како birthiday подарок за мајката, ќерка или пријатели дури и себе си.Погоден за дома декор, канцеларија, студија ,исцелување,figurine,дневна соба ,кујна,собирање.Големина : 6mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста