• Новак
видео проекција на екранот Количка за Анти-Браздата Преносни Проекција на Филмови Екран за домашно Кино на Отворено во Затворено Поддршка Двојно Двострано Проекц?

видео проекција на екранот Количка за Анти-Браздата Преносни Проекција на Филмови Екран за домашно Кино на Отворено во

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✌ Висок квалитет на проекција на екранот ➤Тоа ќе стане добар пријател на вашиот лцд проектор, отворање на нов начин на забава.На high-definition филм екран направен од 100-инчен преносни проекција на екранот, 16 : 9 формат, и 160° широк агол на гледање.Вие никогаш не ќе веруваат дека таков мал пакет ќе стане проекција на екранот!Мала тежина, лесно да се носат, може да се здипли во мал волумен, и го носат истиот со вас!. ★Надгради материјал : Нашата проекција на екранот е изработен од полиестер материјал да се прошири на услугата живот и издржливост.Тоа е многу погодна за внатрешна или надворешна употреба. ★Лесно да се носат : преносни филм екран рамка може да биде лесно да се носи насекаде со приложените црна носи торба и е добро заштитена.Отворено филмски проектор екрани пати повеќе compactly од повеќето проектор екрани, па тие лесно може да се врши за семејно патување, кампување или дворот филм ноќ сцени.Проекторот екран има мазна површина која го подобрува сликата и не остава набори, дури и кога се укината или компресирана.Идеален за било која средини кои имаат ограничена контрола на осветлување, со истовремено подобрување на боја сатурација, црна нивоа, и задржување на сликата и светлината.Нашата светлина проектор екран овозможува флексибилен позиционирање, лесно подесување, и брзо собранието и може да се задржи екран стабилна и донесе подобро гледање искуство.спецификација : Име : HD проекција на филм screen Material : Polyester Screen сооднос : 16 : 9 Screen големина : 100 inches Angle : 160°Главни карактеристики : ❥ Компактен интеграција, лесни виткање дизајн, лесно да се носат.❥ Анти-браздата дизајн.Брчките, ве молам, оди си!Само да се откажам и да се сврти на проекторот за да уживате во среќни време донесе од страна на високо-квалитетни материјали.❥ Подебели отколку на други производи, нејзината мазна површина ја прави сликата појасна и бојата повеќе живи.❥Лесно да се инсталира и да се откажам, погодна за внатрешна и надворешна употреба.❥Одличен избор за споделување на добри времиња со семејството и пријателите.Тоа исто така може да работи професионално во канцеларија, се присутни компанијата податоци или истражување.❥Се применуваат за : домашно кино, бизнис конференција, изложба, конференција за образование, speech The пакетот вклучува : 1*Проектор екран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста