• Новак
Merrell Andover Врв Водоотпорен

Merrell Andover Врв Водоотпорен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Кожа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Пета мерки околу Станот.Подигнете отворање мерки околу 8 наоколу.Полно зрно водоотпорен кожа горниот М Одберете СУВА пломби од вода и ви овозможува влага избега така ќе остане сува 100 грама М Одберете ТОПЛО лесни, ниска најголемиот дел изолација ви држи удобно Внатре zip за лесно и исклучување на Кинетичкиот Одговара База отстранлив contoured insole с.или флексибилна поддршка Најлон лак месо тело ЕВА midsole за утеха и поддршка Merrell воздух перница во петицата апсорбира шок и додава стабилност М Одберете ЗАФАТ outsole песни секој outsole со трајни влечење дека костец кога и каде е потребно 27. 4cm вратило 3 висина. 2cm пета висина 36. 4cm теле турнеја.Тока за добри времиња во оваа говорница.Andover Врв Waterpoof е опремен со целосна жито водоотпорен кожа која го чува ќе се исуши, и М Одберете ЗАФАТ outsole наместена со трајни влечење дека костец кога и каде што ви треба.КАРАКТЕРИСТИКИ Полно зрно водоотпорен кожа горниот М Одберете СУВА пломби од вода и ви овозможува влага избега така ќе остане сува М Одберете ТОПЛО лесни, ниска најголемиот дел 100 грам изолација ви држи удобно Внатре zip за лесно и исклучување на Кинетичкиот Одговара База отстранлив contoured insole за флексибилна поддршка Најлон лак месо тело ЕВА midsole за утеха и поддршка Merrell воздух перница во петицата апсорбира шок и додава стабилност М Одберете ЗАФАТ outsole песни секој outsole со трајни влечење дека костец кога и каде ќе треба 27.4 cm вратило висина 3.2 cm пета висина 36.4 cm теле обемот Тежина : 1lb 13oz / 812g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста