• Новак
Премиерот Нерѓосувачки Решенија Тешки Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1/2 Кабли, T316 Морски Одделение – Број на 3

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Тешки Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1/2 Кабли, T316 Морски Одделение – Број на

Оценка на стоката:
DEN 790.80

Достапност
Производот е достапен

ЗА ПРАВЕЊЕ на КАБЕЛ ОЧИ – Облоги и обезбедува кабел назад на себе, формирајќи кабел око или прашка.СИЛА – Овие прецизност фрли AISI316 тешки клипови понуда екстремни сила за нивните големини.СИГУРНОСТ – највисока оценка од нерѓосувачки челик достапен во американскиот пазар, спречување на корозија.КАБЕЛ ADD-ONS – Премиер Нерѓосувачки кабел (се продаваат одделно) ви овозможува за еден-стоп местење продавница.ОПЦИИ – Светло должност клипови за не-критични апликации најде тука : .Боја : Број на 3 | Големина : 1/2".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста