• Новак
Blackwater Тргување Добредојдовте на Елени Камп Она што се Случува на Елени Камп Останува Кампување Лов Знак 5X10

Blackwater Тргување Добредојдовте на Елени Камп Она што се Случува на Елени Камп Останува Кампување Лов Знак 5X10

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина; 5 инчи висок, не вклучувајќи јаже закачалка x 10 инчи широка x 1/4 инчи дебела.Потекло; Направени во САД.Материјал; Оригинални Blackwater Тргување дизајн Печати на 1/4" МЕДИЈАПАН со јаже закачалка.Грижи; Може да биде лесно ги избриша со влажна крпа.Оваа симпатична знак функции за печатење на оригинална Blackwater Тргување уметност дизајн на 1/4" МДФ врзани со Јаже, закачалка.Тоа може да биде лесно избриша надвор со влажна крпа.Тие се направени за да се користи во затворени простории или во области кои имаат одредена заштита од елементи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста