• Новак
RAV4 Автомобил Стерео DVD Плеер-Двојно Din Во Цртичка, Мултимедиа Приемник со 7 Инчи екран осетлив на допир, Вграден Bluetooth, GPS Навигација, USB Port, SD, ПОМОШЕН Текст AM/FM Радио Пр

RAV4 Автомобил Стерео DVD Плеер-Двојно Din Во Цртичка, Мултимедиа Приемник со 7 Инчи екран осетлив на допир, Вграден Bluetooth,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????【Компатибилни Модели】Оваа RAV4 е радио за автомобил Совршен Компатибилен со Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012.Пред купување, ве молиме споредете ја големината и обликот на нашето опрема, и се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе Camry модели. ????【 Мултимедијален Плеер】 : Радио(FM/AM)/USB Слот/SD слот( Во предниот панел)/ Помошен Влез/,Поддршка Медиуми Тип : DVD+R/RW, AVI, CD, CD-R/RW, CD+R/RW, Mp3, WMA, Mp4, DVD, ASF, MKV, RMVB, DAT, JPG, BMP, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста