• Новак
Лак Силикони Фондан Мувла Круна Чоколадни Бонбони Мувла Cupcake Врвот Декорација, Печива, Бисквит Декорација, Чоколадо, Накит, DIY Занаетчиски Објекти), birthday (Роденден С?

Лак Силикони Фондан Мувла Круна Чоколадни Бонбони Мувла Cupcake Врвот Декорација, Печива, Бисквит Декорација, Чоколадо,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мини бонбони, fudge, куки, чоколадо калап за принцезата забави, свадби, роденден cupcake декорација, итн.Храна одделение силиконски калапи се безбедни, еколошки, не-токсични,многу флексибилни и еднократно.Може да се примени за да се направи вкусна вкусна третира, како торта, cupcake, фондан, чоколадо, бонбони, шеќер, куки, бисквит и леб тесто и така натаму, погоден за роденден, бебе туш, булчински туш и повеќе.Безбеден и сигурен за луѓето да го користат, тоа може да издржи температура се движи од минус 40 до 230 степен целзиусови степени, што може да се стави во микробранова печка, рерна и фрижидер, лесен за ракување, која е достапна за повеќе пати на usages.Не само за храна,тоа е исто така одличен алатки за децата да DIY глина ракотворби,и се користи за да ги красат сапун,можете да најдете повеќе креативно користење на методот.Bowknot Fondant Силиконски Калап Круна Чоколадни Бонбони Мувла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста