• Новак
GOLESMIY 58pcs Правоаголник Рамен Pendant Коцки, Стакло Рамки за Изработка на Накит, Плоштад Хривнија Cabochon Рамки Послужавник и Earring Рамки Ќорци за Изработката DIY Накит за Пода

GOLESMIY 58pcs Правоаголник Рамен Pendant Коцки, Стакло Рамки за Изработка на Накит, Плоштад Хривнија Cabochon Рамки Послужавник

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

◆ЕКОНОМСКИ SET - вклучувајќи 6pcs правоаголник рамен pendant коцки во 2 бои и 6pcs правоаголник светла стакло cabochons; 6pcs плоштадот cabochon рамки алка бразлетна и 6pcs плоштадот стаклена купола плочки; 12pcs earring cabochon рамки коцки во 2 бои и 12pcs круг стакло cabochons; 10pcs црна восок ѓердан мозок; Вкупно 58 парчиња за накит одлуки DIY занаети. ◆РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ - Оваа група вклучува pendant коцки, кожа хривнија bezels и earring коцки за изработка на накит може да ги исполни вашите различни DIY накит одлуки потреби.Вие едноставно можете да додадете привезоци, шарм, монистра или други накит наоди да се направи вашиот уникатен ѓердан, нараквица и обетки. ◆ГОЛЕМИНА - 0.5"*2" правоаголник pendant коцки со 17"+2" црна восок ѓердан мозок; 12mm круг уво коцки; 0.59" плоштад хривнија коцки рамки, Вкупната должина на бразлетна е околу 7"+2". ◆ВЕРОДОСТОЕН МАТЕРИЈАЛ - На bezels за накит одлуки се направени од јак нерѓосувачки челик, тешко и издржливи; куполата плочки се направени од стакло, светла и може да зголемиш внатрешна шема јасно.Druable cabochons за DIY накит одлуки. ◆ПОДАРОК CHOISE : Овие DIY накит подарок собата е одлично да се diy на роденденски подарок или празничен подарок за вашите пријатели и семејство, тие ќе се пресели и импресионирани од вашите рачно изработени и вашиот дизајн талент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста