• Новак
JUCFHY 1000TC Египетски Памук Кралот Прекривки Покрие Paisley Print - Реверзибилна Damask Medallion Percale Прекривки Покрие Set-3pcs Постелнина Ватенка Покрие-Памук Мека Дише Постелнина (Кр

JUCFHY 1000TC Египетски Памук Кралот Прекривки Покрие Paisley Print - Реверзибилна Damask Medallion Percale Прекривки Покрие

Оценка на стоката:
DEN 1319.52

Достапност
Производот е достапен

Памук.Увезени.Модерната Елегантен Paisley Регал Тематските,раскошен и уметнички сложена печатени paisley шема во pewter сина,инспириран од 18 век англиски дизајн.Одличен Подарок.Побрзо превозот, Исклучителна пакување.Луксузен 100% Египетски Памук 1000 нишка се смета со percale ткаат постелнина,старата мода,лесни и свиленкаста мека на допир.Прекривки корица има патент затворање и 4 агол врски да се одржи на утешителот во место.Близнаци големина мерки 68 од 92-инчен вклучувајќи еден 20 од 26-инчен стандард шамс.Кралицата големина мерки 90 од 90-инчен вклучувајќи и две 20 од 26-инчен стандард шамс.Кралот големина 90 страна на 104-инчен прекривки маска и два 20 од 36-инчен перница шамс.Еден од лесно и повеќето удобно начини за брзо ажурирање стилот на вашата спална соба е за промена на постелнина.Со прекривки опфаќа,можете да го промените изгледот на вашата соба и кревет, без да се целосно redecorate.Се препорачува да се рака за перење,машина за Миење во нежна циклус со ладна вода, е исто така опција, сонце - сува или собори сува на ниски кога е потребно.За перење со слични бои, не сува чиста, не кајгана, не железо,укажуваат на тоа се мијат одделно.Големина : Кралот | Боја : Светло Сина Цвеќиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста