• Новак
Yaheetech домашно Кино Седење СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Модерна Една Дневна Соба Полулегнал Троседот со Џеб Пролет

Yaheetech домашно Кино Седење СТП Кожа регулируема Облегалка Стол Модерна Една Дневна Соба Полулегнал Троседот со Џеб Пролет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Слез-како мекост : На тапациран полулегнал троседот карактеристики мека-cushioned седиште, и екстра дебели пена и rayon влакна исполнет backrest и подложка за нозе.Ако оптимална удобност и задоволство е вашата цел, оваа СТП кожа регулируема облегалка е вашиот најдобар буџетот ги собереш!.Џеб пролет серпентина седиште за прва класа уживање : густата висока густина пена е поддржан од страна на квалитетот џеб пролет, еден вид на пролетта која може да работи самостојно, обезбедување на целосна поддршка на телото за подобрување на седи искуство.Покривање со квалификува СТП и ПВЦ кожа, одлична еластичност и мека на допир ви даде крајна седи искуство.План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Три релаксација начини : Можете да уживате во вашите омилени седи позиции на овој прилагодливи полулегнал стол, без разлика што сакаат седи до директно или со нозете нагоре или лаже flat.Тоа е фантастичен прилог за да имате во вашата дневна соба, спална соба, домашно кино, канцеларија и слично.Слез-носталгичната мекост седиште, потпирач, backrest и подложка за нозе намалат заморот, по долго ден на работа, обезбедување на вас со крајна седење искуство.Нашите целосно-поместена полулегнал троседот важи силна композитни дрво рамка, природно мека rayon влакна, водоотпорен и лесен-за-чистење на СТП & ПВЦ кожа.By едноставен притисок на backrest, на подложка за нозе веднаш се појавува и престанува во секој агол од 0 до 90 степени.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Цврст структура може лесно да се носат до 120 кг/265 lb.Преносливи со подароци.Лични замор-знаците : Нашата СТП кожа полулегнал стол може да биде вашиот приватен троседот во дневната соба, канцеларија, спална соба да се земе товарот на исклучување, или е совршено место да се трошат вашето слободно време со игри, филмови, ТЕЛЕВИЗИСКИ драми и музика.Кој СТП & ПВЦ кожа покривање, за чистење и одржување ќе биде по едно парче торта.Дали сакате гарнитура која ќе направи да се чувствувате како седи на кревет на манчмелоуто?Дали сакате да се доживее како Џои и Чендлер се чувствуваат кога тие седат на нивните еднаш седат-на-никогаш не-се-до софи?Обидете се оваа кожа регулируема облегалка и никогаш не ќе го жалам.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.На стабилна регулируема облегалка троседот е способен да држи до 120 кг/265 lb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста