• Новак
LASCO 19-6183 Push-во Фитинг со 3/8-Инчен OD Цевка и 1/4-Инчен Компресија Женски Навој, Пластични

LASCO 19-6183 Push-во Фитинг со 3/8-Инчен OD Цевка и 1/4-Инчен Компресија Женски Навој, Пластични

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пластични притисни во фитинг. 3/8-инчен OD цевка x 1/4-инчен компресија женски, 7/16-24 нишка.Брза конекција.Добар за употреба на PEX, поли, бакар OD цевки.Чистење цевки, притисни во со рака.Опис на производот LASCO 19-6183 Push-во Фитинг, 3/8-Инчен Od Цевка x 1/4-Инчен Компресија Женски, 7/16-24 Конец, Пластични.Пластични притисни во фитинг. 3/8-инчен OD цевка x 1/4-инчен компресија женски, 7/16-24 нишка.Брза конекција.Добар за употреба на PEX, поли, бакар OD цевки.Чистење цевки, притисни во со рака.LASCO, Ласо Supply Company Inc., Преферирана Бренд!Служба, Селекција и Поддршка!Ларсен Понудата на Компанијата е 3-та Генерација, е Фамилија во сопственост и управувани за над 80 години.LASCO пакување вклучува корисни како да инструкции и поврзани со проектот објект информации.LASCO има најголем мало со водоводни линија во индустријата, денес со над 7000 пакуваат и 16,000 најголемиот дел SKU е.Посетете ја нашата интернет веб сајт каталог за еден од најпознатите комплетен производ оглас во индустријата.Од Производителот LASCO 19-6183 Push-во Фитинг, 3/8-Инчен Od Цевка x 1/4-Инчен Компресија Женски, 7/16-24 Конец, Пластични.Пластични притисни во фитинг. 3/8-инчен OD цевка x 1/4-инчен компресија женски, 7/16-24 нишка.Брза конекција.Добар за употреба на PEX, поли, бакар OD цевки.Чистење цевки, притисни во со рака.LASCO, Lasco Supply Company Inc, Преферирана Бренд!Служба, Селекција, и Поддршка!Ларсен Понудата на Компанијата е 3-та Генерација, е Фамилија во сопственост и управувани за над 80 години.LASCO пакување вклучува корисни како да инструкции и поврзани со проектот објект информации.LASCO има најголем мало со водоводни линија во индустријата, денес со над 7000 пакуваат и 16,000 најголемиот дел SKU е.Посетете ја нашата интернет веб сајт каталог за еден од најпознатите комплетен производ оглас во индустријата.LASCO е 3-та генерација, е фамилија во сопственост и управувани, водоводни системи и снабдување со услужна компанија во бизнисот за над 80 години.Ларсен Снабдување има најголем мало со водоводни линија во индустријата, денес со над 7000 пакуваат и 16,000 најголемиот дел SKU е.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста