• Новак
Venzo Велосипед Велосипед Додатоци Handlebar Крај Планината Огледало Сина Леќа 75%/Сребрена Леќа 50% Анти-Отсјај Стакло - Голем за Патот или Планина Rear View (Лево, Десно или Пар)

Venzo Велосипед Велосипед Додатоци Handlebar Крај Планината Огледало Сина Леќа 75%/Сребрена Леќа 50% Анти-Отсјај Стакло

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КРИСТАЛНО ЈАСНА s handlebar внатре дијаметар : се Вклопува во handlebar во рамките Мин 16mm ~ max 23mm, одличен за планински и патот велосипеди.Тежина : 87g = 0.192 lbs.СОЛИДНА & ДОЛГОТРАЈНИ – База Материјал : Високо Влијание Најлон со Влакна.Многу цврста конструкција обезбедува ова огледало да трае долго време.Огледалото нема да се тресат, пукнатина или се скрши, дури и во текот на спуст велосипед возење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста