• Новак
Glitbit Компатибилен со iPhone Xr Случај Вратоврска Боја Trippy Шарени Вртат Ombre Holography Hippe Киселина ЛСД Пастелни Vaporwave Shockproof Двоен Слој Тешко Школка + Заштитна Силиконска Маск?

Glitbit Компатибилен со iPhone Xr Случај Вратоврска Боја Trippy Шарени Вртат Ombre Holography Hippe Киселина ЛСД Пастелни

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Телефон случај дизајниран да се вклопуваат со i Phone Xr.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА – dual layer хибрид дизајн - PC+TPU панел обезбедува шок апсорпција, издржливост и долготрајни екстра заштита од гребнатини, инциденти и испакнатините, случај обезбедува покрена усна рамки на екранот заштита.ОДРЖУВА СТИЛ – ова се тешки-должност 2 парче случај обезбедува крајната заштита, додека одржување на тенок и елегантен профил на вашиот уред.Гланц за мазна и сјајна изглед.УДОБЕН ДИЗАЈН – инсталирајте брзо и лесно со кршење на првиот слој на шок апсорбирање силикони, а потоа додавање на вториот дел од печатени тешко пластични школка на врвот.Случај обезбедува удобен и никогаш не лизгава зафат.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – само премиум материјали се користат за оваа воена одделение, dual парче случај – тоа е гарантирано дека отпечатоци нема да исчезнат или кора од далеку.Овој случај е многу отпорен на гребење, случај ќе изгледа свежо и ново, дури и по неколку месеци на употреба.Боја : Цветен Ombre Се Вртат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста