• Новак
САД Поло Assn. Жените Кварц се Зголеми Злато-Тон Фустан Watch (Модел: USC40170)

САД Поло Assn. Жените Кварц се Зголеми Злато-Тон Фустан Watch (Модел: USC40170)

Оценка на стоката:
DEN 936.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Роуз злато-тон види кој се соочуваат круга поставени во рамки и бирате со Римската нумеричка индекси помеѓу квартал час маркери. 39 mm метал случај со стакло dial прозорец.Јапонски кварц движење, со аналогни екранот.Легура бенд со накит-затворач затворање.Не се отпорни на вода.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.U.S.ПОЛО ASSN.ЖЕНСКА НАРАКВИЦА ВИДИ ВО РОЗОВО ЗЛАТО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста