• Новак
Контролорот Безжична Bluetooth Gamepad за PS 4 со помош на USB Кабел Компатибилен со Windows PC & Android и IOS 【 Надградена Верзија 】 Злато

Контролорот Безжична Bluetooth Gamepad за PS 4 со помош на USB Кабел Компатибилен со Windows PC & Android и IOS 【 Надградена

Оценка на стоката:
DEN 647.76

Достапност
Производот е достапен

????【 Трети Лица Производ】Компатибилни со PS4 конзола & PC и Андроид оперативен СИСТЕМ.Секое барање, ве молиме слободно да не контактирате во прв пат, Ние СЕКОГАШ ќе се замени со погрешен производ или враќање купувањето во рок од 45 дена,ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас преку . ????【Двојно Вибрации,Поддршка на 6-оската】сензори за Притисок кои се тркалаат со секоја акција што секој влијание се чувствуваат како да се во право во играта.Се чувствуваат секој хит, несреќа, и експлозија со рака-vibrating двојно шок одговор. 6-оска : Високо осетливи на движење контрола systerm сетила на вашиот секој потег и знаци, како и предмети во играта ќе се движат и реагираат како ќе навалите,притисни и тресењето на контролорот. ????【Удобно Дизајн,Нови Начини на Игра】Часа на удобно игра со ергономски дизајниран костец.Револуционерна функции, како на допир подлога, интегрирани светлина бар, ќе нуди возбудливи нови начини да се доживее и да комуницирате со вашите игри. ????【Полнење Ефикасно и Споделување на дофат на вашите Прсти】 Било кој стандарден полнач со микро-USB порт.лесно може да се полнат со приклучување во вашиот систем за Play Station 4, дури и кога се во режим на подготвеност.Во прилог на копчето делат прави споделување вашите најголеми игри моменти толку лесно како едно притискање на копче.Upload игра видеа и слики од екранот директно од вашиот систем или live-stream на вашиот игра, без нарушување на игра е во тек. ????【Прецизност и контрола и вградениот звучник】Прецизност контролер enhanced да понудите играч апсолутна контрола за сите игри на конзола за Play Station 4. Безжичен Контролер има вграден звучник и стерео слушалки џек, стави неколку нови аудио опции во играч раце.3.5 mm аудио џек нуди практични лични аудио решение за гејмер кој сакаат да ги слушаат од своите игри во приватни.Боја : злато.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста