• Новак
Увеселителен Парк Дома Мебел Кир Домашно Кино Тапациран Конзола Оптоварување Црна

Увеселителен Парк Дома Мебел Кир Домашно Кино Тапациран Конзола Оптоварување Црна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Сет вклучува : 1 (Еден) конзола оптоварување.Материјал : ПВЦ, тврдо и врвот жито кожа.Материјал Содржина : 100% врвот жито кожа.Ткаенина Боја : Црна.Заврши Боја : Црна.Собранието Е Потребно : Да.Чиста способност код : В. Вид на ткаенина модел : Црна кожа натпревар.Се облекуваат за домашно кино соба со овој елегантен црн конзола.Одлично за nestling помеѓу столици, оваа конзола е дизајниран со удобноста на ум.Додадете екстра простор помеѓу recliners со мазни пред и заоблени врвот.Длабоки тонови нудат чиста чувствуваат на модерна силуета.Да се изгради група на рамо до рамо recliners за семеен филм ноќ, или да се пополни големина театар соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста