• Новак
ABC живот Accordian Датотека Организатор 24 Џебови,Проширување на Датотека Папка со Upgrad Мрежа Шема,Преносни A4 Писмо, Големина Пополнување Кутија, Проширување Хармоника П?

ABC живот Accordian Датотека Организатор 24 Џебови,Проширување на Датотека Папка со Upgrad Мрежа Шема,Преносни A4 Писмо,

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

✅【НАДГРАДЕН МОДЕЛОТ ДИЗАЈН】ABC животот 24 џебови Accordian Датотека Организатор е во тек со убаво мрежа шема за подобра визуелна смисла.Уникатен-Z вметнете етикета дизајн помогне да се класифицираат и да се најде вашите датотеки ефикасно, секоја датотека може да се прилагоди според она што ви треба. ✅【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】Проширување на датотека организаторите може да се користи за чување на А4 и Писмо, големина на документи, 24 џебови совршен за чување на вашата датотека, стојат stably сами по себе.Производ големина е 13 "x9.4"x28", која може да се одржи повеќе од 4000 листови. ✅【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Направени од премиум еколошки 700 D полиестер и полипропилен (PP) материјал, вода доказ, добра флексибилност, тешко е да се скршени или деформирани, ќе ги чува вашите документи во добра состојба. ✅【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН АПЛИКАЦИЈА】Проширување на датотека кутија може да се сместат повеќе предмети, документи, изјави, потврди, ваучери, фактури, и сл.Тоа е совршен за дом, канцеларија, училиште употреба, направи вашата работа повеќе опуштени и пријатни. ✅【100% ГАРАНЦИЈА 】Ако проширување на датотека папки не се направи сте 100% задоволни, од која било причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви вратат веднаш.Upgrad Мрежа Шема : 24 џебови accordian датотека организатор е во тек со убаво мрежа шема за подобра визуелна смисла.Совршена Големина : 13" x 9.4" x 28".Совршен за A4/Писмо големина.Accordian датотека чувар може да се одржи повеќе од 4000 листови.Голем Капацитет : 24 Џебови за чување на вашите години на документи, ваучери, хартија, картички, сметки, сметки и сини картони, итн.Шарени Џебови : Дојде со обоени џебови.Лесно за чување на вашите важни документи и датотеки.Високо-Квалитетни Материјали : Направен од Врвот-на крајот на 700 D полиестер и полипропилен дека е водоотпорен и солза-отпорни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста