• Новак
Велосипед Огледало, 1 Пар Прилагодливи Велосипед Огледала за Handlebars, Широк Агол Акрилик Конвексни Безбедност Задните Ретровизорите за E-MTB Велосипед на Патот Велоси?

Велосипед Огледало, 1 Пар Прилагодливи Велосипед Огледала за Handlebars, Широк Агол Акрилик Конвексни Безбедност Задните

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

HD ИСКРИВЕНО ОГЛЕДАЛО : Донесува широк агол акрилик конвексни леќа, ви обезбеди со појасна и поширок поглед, да се подобри безбедноста.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме отстранете ја заштитната фолија на површината пред употреба. 360° ROTATABLE & ПРИЛАГОДЛИВИ : Опремен со флексибилни огледало поддршка бар и 360° rotatable искривено огледало, која може да се прилагоди на секој агол, во зависност од вашите потреби, и тоа нема да биде лесно да се деформирани.БЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ : Со овој ретровизорот можете лесно може да се види на патот состојба зад вас и don' t мора да се погледне назад повеќе.Па можете да уживате безбедно и удобно возење.АЛАТКАТА-БЕСПЛАТНО за ИНСТАЛАЦИЈА : Погоден за 22mm-32-милиметри дијаметар велосипед handlebar.Тоа се инсталира лесно и брзо со еден шраф и прстен менгеме без други помошни алатки.Доаѓа со 2 анти-лизга гумени дихтунзи за зголемување на триење да се одржи на објективот да остане на местото на велосипед handlebar планината, подобрување на стабилноста.МУЛТИ УПОТРЕБА & УНИВЕРЗАЛЕН : На handlebar rearview огледало е погоден за повеќето велосипед и 2pack стакло огледало може да се монтира на двете страни, како што се E-велосипед, MTB, електричен скутер, мотоцикл, патот велосипед, итн. 1. Висок квалитет : Овој велосипед огледало е направена од акрилик искривено огледало со широко поле на гледање, погоден за секоја перспектива и различни велосипеди. 2. Shockproof и анти-drop : времето-отпорни, долг животен век, лесен за чистење. 3. Мулти-прилагодување на агол : 360-степен ротација, сите околу вредноста функција, па можете да го најде вистинскиот агол за вас. 4. Пердув-светлина и здрав : Светлина и компактен дизајн за да се намали товарот на возачот при возењето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста