• Новак
Filabot TCG1 Taulman Јасно т-glase Филамент, 1.75 mm, Зелена

Filabot TCG1 Taulman Јасно т-glase Филамент, 1.75 mm, Зелена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

1.75 mm.Зелена.Отпечатоци на Он-загреана Кревет.Taulman т-glase (Tee Стакло) е PETT филамент дека е совршено јасно, со супер ниска се намали својства и многу силен дел кога ќе заврши.Печати на малку пониска од ABS temps и стапови исклучително добро, дури и за он-загреана површини.Оваа филамент може да се користи на принтери кои што немаат, на чело кревет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста