• Новак
#12 x 3/4 Само-за Дупчење Завртки/Филипс/Пан Глава/Челик/Црна Цинк / #3 Ударна Точка (Картон: 5,000 парчиња)

12 x 3/4 Само-за Дупчење Завртки/Филипс/Пан Глава/Челик/Црна Цинк / 3 Ударна Точка (Картон: 5,000 парчиња)

Оценка на стоката:
DEN 18023.76

Достапност
Производот е достапен

Пан Филипс.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C50-56 (Core Цврстина : Rockwell C32-40).Целосно Навој.Авто-Дупчење Завртки, #12 x 3/4" Само-за Дупчење Завртки / Филипс / Пан Глава / Челик / Црна Цинк / #3 Ударна Точка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста