• Новак
QFFL Тенок Тесен Бања Кабинет, Тоалетна Хартија Носителот Стојат, Агол Кат Складирање Полица со Вратите и Полиците, за Спалната соба, Ходникот, Кујна (Големина на : Сти

QFFL Тенок Тесен Бања Кабинет, Тоалетна Хартија Носителот Стојат, Агол Кат Складирање Полица со Вратите и Полиците, за

Оценка на стоката:
DEN 4207.68

Достапност
Производот е достапен

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ – пешкир складирање полица е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик рамки со солидна PP структура, се безбедни за употреба, одлична издржливост за години.УНИКАТЕН ДИЗАЈН – Со елегантен боја, прави линии и минималистички дизајн, оваа бања кабинет е лесно да се вклопуваат со секоја соба décor и стил.Донесе различни визуелни искуства за вашиот тоалет.РАЗНОВРСНА КАБИНЕТ ОРГАНИЗАТОР – Подот Кабинет Вклучува 1 Отворена Полица, шкафот и 1tissue кутија.Може да се стави во облека, книги, и да покаже исклучите врамени фотографии на отворен горната полица.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН – единица за Складирање е совршен за tucking далеку оние неуредна прикажува и ви даде некои екстра простор за вашиот дом во исто време.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА – Ова кабинет единица е лесно да се соберат и сите монтажа хардвер е вклучена.Крајната решение и простор saver за вашиот дом!Тоалетна хартија носителот стојат,одличен за хартиени крпи за складирање;Тоалет хартија најголемиот дел кабинет за бањи складирање;Голема toliet хартија носители слободни стои,совршено се вклопува во тесниот простор; Тесен бања кабинетот продавница тоалет трудови,бања прибор,на врвот област совршен за одржување на еден мобилен телефон.Голема вредност за мали бањи или стан.Направен од дебела еколошки PP пластика, трајни и практични, мазна завршница, водоотпорни, лесно да се чисти.Целосно да ги искористат предностите на аглите на собата и чувајте ги сите предмети прашина и организирани.Салон за складирање може да се приспособат на широк спектар на предмети, како ви се допаѓа, стекнуваат навика за сортирање и организирање.-Спецификација : Име : Тесен Вертикална Салон Материјал : Пластични големина : стил 1 : 79*20*20cm/31*8*8inchstyle 2 : 103*20*20cm/41*8*8inch Package содржина : Дома Организатор Rack Note : големината е рачно да се измери, не е грешка на 1-3cm, ве молам прости ми.

Декларирани спецификации

Name:
Narrow Vertical Dresser
Material:
Plastic
size:
style 1:
79*20*20cm/31*8*8inch
style 2:
103*20*20cm/41*8*8inch
Package content:
Home Organizer Rack
Note:
The size is manually measured, there is an error of 1-3cm, please forgive me

Комплементите на стоката

Веста