• Новак
Квантна QSB103CL Јасно Економија Полица за Отпадоци, 17-7/8 x 4-1/8 x 4 Големина (Пакување од 20)

Квантна QSB103CL Јасно Економија Полица за Отпадоци, 17-7/8 x 4-1/8 x 4 Големина (Пакување од 20)

Оценка на стоката:
DEN 1678.08

Достапност
Производот е достапен

Рабовите се зајакнат за дополнителна сила.Овие се дизајнирани за 12", 18" или 24" длабоко полица единици, полици или стандард shelving.Кантите се отпорна на повеќето хемикалии.Овие трајни полипропилен кантите функција украсениот-етикета во држачот, изградена-во висат-кодот кој им овозможува на кутии за да го навалите надвор за целосен пристап, кога на shelving.Широк скокаа пред овозможува целосен пристап до содржината на отпадоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста