• Новак
1 Пар Мини Мраз Ролери за Деца, Ски-Ролери за Снег Прилагодливи Snowshoes Скијање Ски Чизми Snowboards Краток Снег Ролери Снег Ножеви Skateboards се Погодни за Било која Големина Н?

1 Пар Мини Мраз Ролери за Деца, Ски-Ролери за Снег Прилагодливи Snowshoes Скијање Ски Чизми Snowboards Краток Снег Ролери

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Висок Квалитет Мраз Ролери Жените] : Ова ски е направен од стакло влакна засилен материјал, со висока издржливост и мала тежина, тие се ултра-лесен и многу пријателски метал скии, лесно да се сврти и да парк.Петицата кочница ќе забави на вас долу. [Разумен Дизајн Мраз Ролери Мажите] : дополнителни сопирање забавување и ергономски прилагодливи одредување на уредот може да се инсталира на било која висока глуждот поддршка ски се подигне или снег чевли.Петицата кочница ќе забави на вас долу. [Мраз Ролери За Деца Е Лесно да се Носат] : скии може да бидат прикачени директно на зимски чевли или ски чизми.Прилагодливи обврзувачки ви овозможува да се поврзете со било чевли.Возрасен големина, погоден за секоја торба.Тоа е многу лесен и многу мал, така што може да се вклопат во секоја торба и е лесно да се носат. [Мраз Ролери За Девојки Има Широко се Користи] : Можете да го користите овој скијачки чевли за спуст падини, снег паркови, пешачки патеки, или само да се забавуваат во локалната sled рид или дворот.Тоа може да ви донесе бескрајна забава, што го заслужуваат тоа. [Ски Ролери Спецификација] : Големина : Една големина е прилагодлив, сите применливи; Горниот материјал : СТП; Insole материјал : гума; Пакување големина : 39*14.5*12cm; Тежина : 1.6 кг.Производ продажба точка : ✔️ комбинација на аикидо и ролери носи задоволство на лизгање на падините! ✔️ Проследено со надградена дизајн, сега можете да го користите вашиот мини аикидо за обратна скијање! ✔️ Надградена 180 степени активност пета можат подобро да се прилагодат на вашите нозе и да ви скијање поудобно. ✔️ Зацврсти директно до вашиот зимски чевли или ски чизми. ✔️ Тоа е многу светла и мал, така што може да се стави во подарок за складирање торба, и тоа е лесно да се носат наоколу. ✔️ Ги користите за падини нагоре и надолу, снег паркови, шумски патеки, па дури и крос-кантри скијање.Спецификација : Материјал : Најлон + нерѓосувачки челик Големина : 39x11cm, погоден за деца Тежина : околу 1000g (пар) Количина : 1 pair Applicable возраст : 6-15 години стар Производ вклучуваат : Еден пар на мини скии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста