• Новак
Се движи Машки Пена Манекен Главата Модел за Приказ Дисплеј Очила Шапка Перика Марами за Уметник Бела

Се движи Машки Пена Манекен Главата Модел за Приказ Дисплеј Очила Шапка Перика Марами за Уметник Бела

Оценка на стоката:
DEN 148.56

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Пена Главата Обемот : 55cm/21.65" (Прибл.).Перики или капи лесно може да бидат закачени на главата.Направени од пена, прилично мала тежина и силна.Основната Големина : 14cm x и 17,5 см/5.51" x 6.89" (Прибл.) Длабочината на Дупката на Дното : 0.5 cm/0.20" (Прибл.).Машки манекен глава - совршени за прикажување на шалови, капи, перики, накит или headset (слушалки).Спецификации : Машки манекен глава - совршени за прикажување на шалови, капи, перики, накит или headset (слушалки).Направени од пена, прилично мала тежина и силна.Перики или капи лесно може да бидат закачени на главата.Тип : Манекен Главата Пол : Машки Материјал : Пена Главата Обемот : 55cm/21.65" (Прибл.) Висина : 38cm/14.96" (Прибл.) Рамо Ширина : 24cm/9.45" (Прибл.) Основната Големина : 14cm x и 17,5 см/5.51" x 6.89" (Прибл.) Длабочината на Дупката на Дното : 0.5 cm/0.20" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Манекен Главата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста