• Новак
2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За BMW Z4 E89 2009- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED Дневни Работи Светла

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За BMW Z4 E89 2009- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со

Оценка на стоката:
DEN 652.56

Достапност
Производот е достапен

За 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година BMW Z4 E89 ; Z4 E89 [Внимание : Не се Компатибилни на Модели w/ Фабрика HID Фарови][Ако Може да не се Сигурни , Испратете ни Слика од Вашиот Автомобил ].Доаѓа во Пар Светла Собранија [Вклучени Левата Страна (Возачот Страна) Обезбеди Подобро Светло Шема Од Традиционалните Кристал Фарови.Висока зрачна [2 Ниски зрак+2 Висок Зрак=4 Висока Зрачна], Побезбедно Во Дожд, Магла и Снег ; Автоматско LED светилки drl ,Возење Веднаш светне, направени со најдобри материјали и прецизно го осветлуваат со Ултра-Светли SMD LED чипови.Директна Замена, Приклучок за Поврзување, Лесна Инсталација; Оригинална Големина, Водоотпорен и Издржливи. 1 Година Гаранција[Доколку е Потребно, Професионална Инсталација се Препорачува].Детали За Производот : 1. Име на производ : Светлата собрание ; 2. Вклучувајќи : Лево светло и Вистинската светлина ; 3 .Се КРИЕШЕ КОМПЛЕТ : Вклучувајќи ги и 2 се Придушници и 2 xenon светилки ; 4. Светла боја : 4300 K 5000k 6000 K 8000k(стандардно : 6000k) ; 5. Слаба светлина : го КРИЕШЕ bifocal проектор xenon за полнење ; 6. Ниска зрак : 2 xenon светилка(D2 H/H7) ; 7. Висока зрачна : 2 xenon светилка + 2 халоген светилка ; 8. Светилки drl : Вклучувајќи (бела) ; 9. Manual/auto adjust : Поддршка ; 10. Испорака : Бесплатна испорака(стандардно : Брза испорака-ЕМС); Лесно да се инсталира, Но ние се уште ви препорачуваме да се најде професионална инсталација ако не се сигурни дека ќе може да го направи тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста