• Новак
Venito Lucca Кожа Случај Компатибилен со iPhone 13 (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со Поместена Задниот Капак (Антички Темно Сина)

Venito Lucca Кожа Случај Компатибилен со iPhone 13 (6.1 инчи) – Екстра Обезбеди со Поместена Задниот Капак (Антички Темно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

КОМПАТИБИЛНОСТ Lucca рачно изработени Премиум Кожа Телефон Случај е компатибилен со i Phone 13 (6.1 инчи).Ве молиме бидете сигурни дека цел на правото големина на случај за вашиот телефон.Овој случај не се вклопуваат или i Phone 13 Мини (5.4 инчен) или i Phone 13 Про Макс (6.7 инчи) или i Phone 13 Про (6.1 инчи), или кои било други претходни модели на i Phone.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ рачно изработени од Високо Квалитетни Cowhide Полно Зрно Кожа со извонредна изработка стекнато од искуство години.Добро завршена исклучителна бода, ви ја нудиме оваа сметководствена џеб не само долготрајна издржливост, но исто така и елегантен изглед.КРАЈНАТА ЗАШТИТА Висок квалитет вистинска кожа надворешен слој и велур внатрешна обвивка обезбеди крајна заштита на вашиот паметен телефон против капење, испакнатини, гребнатини, прашина и сл.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН Исклучително рачно изработени од премиум редовни full-жито кожа, на Lucca овозможува сите околу заштитата на вашиот телефон додека се нудат елегантен кожа додаток елеганција.Ако сте еден од оние кои имаат потреба од брз пристап до нивните телефонски екрани, и затоа, сакаат едноставни дизајни, нашите Lucca колекција е само еден клик од вас.Со својот широк опсег на боја опции, вие исто така може да одговара на вашиот случај и со други додатоци, создавање на различни комбинации.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ Лесен пристап до полнење и слушалка порти со прецизно отсекување на испис Безжични полнење пријателски : добро работи со ЧИ безжичните полначи Совршен Подарок : доаѓаат во елегантна кутија, совршена како Ден на Мајката Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Денот на Таткото Подарок, Годишнина Подарок, Дипломирањето Подарок Премиум Услуги на Клиентите : Нашиот приоритет е обезбедување на вас со исклучителни клиент сервис, ако имате било какви прашања или коментари се чувствуваат слободни да побарате, ние ќе се обиде да одговори навремено.х.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста