• Новак
1 Парче Луксузен Тврда Акрилна Ѓердан Носителот Стојат Екранот Акрилик Ѓердан Екранот Реквизити Ѓердан Екранот Стојат Акрилик Носител на Вертикална Ѓердан Диспле

1 Парче Луксузен Тврда Акрилна Ѓердан Носителот Стојат Екранот Акрилик Ѓердан Екранот Реквизити Ѓердан Екранот Стојат Акрилик

Оценка на стоката:
DEN 527.28

Достапност
Производот е достапен

Големина : 20 x 4.2 x 3cm; Боја : Брусен мат боја; Забелешка : Само вклучени екранот стојат, не се вклучени ѓердан.Материјал : Висок квалитет акрилик; Изгледа чисто и уредно, без дополнителни боја, без дополнителна декорација, многу beautyful.Мазна површина, се безбедни за употреба, не гребете накит како што се ѓердани и привезоци.Брусен мат дизајн, едноставен и елегантен, подобро да се прикаже вашиот омилен накит.Применливи прилики : Накит продавници, бутици, накит колекции, трговски центри, шалтери, кабини; идеален за домашна употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста