• Новак
WPYYI Електронски 4-Начин Автомобил Аудио Напојување/заштитно Јаже Splitter Енергија Дистрибуција Блок Осигурач

WPYYI Електронски 4-Начин Автомобил Аудио Напојување/заштитно Јаже Splitter Енергија Дистрибуција Блок Осигурач

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Отстранлив пластични заштитни школка.Позлатени материјал, високо ниво на спроводливост.Погоден за следните жица димензии : 1 X 4 AWG и 4 X 8 AWG.Погоден за автомобили, бродови, RVs и други енергија дистрибуција.Боја : златна и транспарентен.Отстранлив пластични заштитни школка.Позлатени материјал, високо ниво на спроводливост.Погоден за следните жица димензии : 1 X 4 AWG и 4 X 8 AWG.Погоден за автомобили, бродови, RVs и други енергија дистрибуција.спецификација : Боја : златна и транспарентен.Влез/Излез : 1 во 4 out Hole големина : Input = 8mm / each Output = 6.5 mm Size : за 7.5*2.6*2.6 cm The пакетот вклучува : 1 парче 4-начин енергија дистрибуција block Please имајте на ум дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.

Декларирани спецификации

Color:
golden and transparent.
Input/Output:
1 in 4 out
Hole size:
Input = 8mm / each :
Output = 6.5mm :
Size:
about 7.5*2.6*2.6cm
The package includes:
1 piece of 4-way power distribution block :
Please note that due to the difference in lighting and computer monitors, we cannot guarantee that the actual color is 100% the same as the picture. :
Due to different measurement methods, there may be an error of 1-2 cm. :

Комплементите на стоката

Веста