• Новак
Екран Заштитник Наменета за HTC Sensation 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај (Двоен Пакет Пакет)

Екран Заштитник Наменета за HTC Sensation 4G Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај (Двоен Пакет Пакет)

Оценка на стоката:
DEN 1716.00

Достапност
Производот е достапен

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителни клиент поддршка.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција. -Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална слика јасност-Супер тенок, кристално јасно и отпечатоци за слободни Свилен-мазна чувство за прецизност и допир чувствителност -ги Штити вашиот екран од несакани гребнатини и repels прашина, додека намалување на знаци за секојдневно носење -Обновливи и перат.Совршено се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста