• Новак
Gzikai 650nm 20mmx1mm Оптички AR-МО Очила УВ Филтер AR IR-Намалување на Филтер за Камерата за видео камера Леќа

Gzikai 650nm 20mmx1mm Оптички AR-МО Очила УВ Филтер AR IR-Намалување на Филтер за Камерата за видео камера Леќа

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

УВ IR-AR 20mm филтер се применува и да ги блокира Ултравиолетови Зраци,Инфрацрвените Зраци.Оптички ниско-pass филтер се обработува со специјална обвивка филм.Производот е погоден за CCTV леќа,безбедноста камера,возење рекордер,дигитална камера,видео врата телефон,видео врата бел,дигитални телескоп,визуелна контрола на пристап опрема,итн.Пакет се Вклучени : 1 PCS 20mm Оптички УВ AR-IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер.Опис на производот Карактеристики : УВ IR-AR НАМАЛИ 650nm филтер Круг тип Дијаметар : 20mm (ние поддршка која било големина) Погодни за CCTV леќа користат Пакет Содржина : 1x 20mm IR Филтер (1 PCS/Многу) Совети : УВ IR-AR 20mm филтер се применува на блок-УВ-IR .Тоа е главно се користи во CCD и CMOS слики систем за да се добијат повеќе природна боја на денот време.Производот е погоден за CCTV леќа, безбедноста камера, возење рекордер, дигитална камера, видео врата телефон, видео врата бел, дигитални телескоп, визуелна контрола на пристап опрема, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста