• Новак
3pcs СДС Плус Штекер Возачот Вежби Поставите Вежба Малку Адаптер 1/4 3/8 1/2 Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер СДС Моќ Вежба Малку

3pcs СДС Плус Штекер Возачот Вежби Поставите Вежба Малку Адаптер 1/4 3/8 1/2 Хром Vanadium Челик Приклучок Адаптер СДС

Оценка на стоката:
DEN 941.28

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен материјал, висока цврстина, добра отпорност на абење и трајност.Екстра голем простор на чип отстранување тоа го прави обработка процесот повеќе се зборува и ефикасно, за да се добие висока прецизни и сјај производи.Совршен за CNC податоци машина, фреза, вежба машина за мелење бакар, алуминиум, алатка челик, леано железо и директно обработка или парична казна processe на термичка обработка мувла.Совршен подарок и неопходни за DIY ентузијасти и метал работници.Лесен за употреба, тоа ќе го направат вашиот живот полесно.имаме фантастичен спектар на основни алатки за вашиот DIY барања.Да може ефективно да се намали завртка штета, главата со магнетни.Погоден за производство на електрична чекан, влијание вежба, вежба алатка главата трансфер. 3pc Штекер Адаптери Погоден за СДС Вежби со нивните СДС Плус Shanks исто Така да Се Користи за Стандардни Редовно Вежба Chucks.Одговара на сите 1/4", 3/8" и 1/2" Вози штекерите (подножјата).Погоден за употреба од страна на професионални трговци или DIY ентузијаст.СДС Плус Вежба 1/ 4 3/ 8 1/2" Чашката Орев Возачот Адаптер Сдс Плус Штекер Возачот Поставите Сдс Да Плоштадот Вози 3 Еез СДС Плус Штекер Возачот Поставите Вежби Вежба Малку Адаптер 1/4" 3/8" 1/2"Спецификации : Материјал : Хром - vanadium Steel Color : Black Size : 1/4-65mm, 3/8-65mm, 1/2-73mm За употреба со СДС Плус вежби Претвора СДС Плус вежби за приклучок drivers Quantity : 1 Set/ 3 Еез Пакетот вклучува : 3 Еез x СДС Плус Штекер Возачот Сет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста