• Новак
Складирање Кошница Животинско Слон Зајдисонце Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакаро?

Складирање Кошница Животинско Слон Зајдисонце Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница

Оценка на стоката:
DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

; детска соба може да се сместат играчки, итн. - Како подарок за семејството и пријателите, исто така е совршен креативен подарок.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал. ♛ Голем Капацитет : Голем капацитет, може да се сместат многу предмети. Пакување Листа : Еден пакет и два пакети за вас да се избере.Спецификација : Материјали : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа. ♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, дневна соба, покажат, бања, cloakroom, перална, може да се стави на облека, играчки, дребулии, книги, козметика, долна облека, закуски, итн.; спалната соба може да се сместат облека, ќебиња, итн.Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат и спаси напор.Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување.Инструкции за перење : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.; На плакарот во соба може да се сместат капи и ремени; бања може да се сместат чешли, козметика, toiletries, итн. Имаме различни модели за да го изберете, можете да направите пребарување за "storage кошница" за да го изберете вашиот омилен модел.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Топло Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и monitor settings, бојата може да изгледа малку поинаква од слика е прикажано погоре. Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може да се задржи нивната форма дури и кога тие се празни.Складирање Кошница Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот Користат за складирање кошеви за да ги зачувувате вашите тривијални живот и да ја задржите вашиот живот организирани.♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро. ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа. Лесно да се свитка : Тоа може да биде укината кога не е во употреба за лесно поставување. Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.На издржлив материјал може да се задржи за складирање кошница за долго време.5 (H) инчен / (38 x 28 x 24 cm).Може да се чуваат во секоја соба дневната соба може да се сместат книги, далечински контроли, свеќи, Dvd-ја, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста