• Новак
MIAOQINQIN Отпад Кантите Хотел Ѓубре Лоби Хотел КТВ Центар Вертикална Чад Extinguisher Барел Дебели Нерѓосувачки Челик Лифт Устата со Ashtray Кујна корпата за Ѓубре

MIAOQINQIN Отпад Кантите Хотел Ѓубре Лоби Хотел КТВ Центар Вертикална Чад Extinguisher Барел Дебели Нерѓосувачки Челик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

➤Челичен лим со голем капацитет, внатрешниот кофа, отстранлив, погоден за отстранување на отпадот. ➤ Големина : 33*79cm. ➤ Хигиенски, високо-квалитетни производи, практична употреба на метални ashtrays, како отстранлив ashtray инсерти се лесно да се чисти и лесно да се справи со пепел. ➤Ограничен отвори се заштити со кундаци од контакт со воздух и кислород. ➤ Погоден за различни сценарија.Главната предност : ➤ Нерѓосувачки челик➤ Модерен дизајн за чиста пушењето области➤ Интегрирани Ѓубре Може да➤ Лесно да се чисти➤ Отстранлив ashtray може да се користи сам➤ Идеален за внатрешна и надворешна, лифт средини, ресторани, балкони, итн.Технички податоци : ➤ Материјал : не ' рѓосувачки челик ➤ времето за Испорака е 10-25 дена➤ Ако сè уште не може да прима вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Ако ви треба друг стил, ве молиме контактирајте ме.➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница да view The молчи отворање и затворање на дизајн нема да се наруши остатокот на семејството.дизајнот не е само убава и модерен, но, исто така, водоотпорен и лесно да се чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста