• Новак
ЕДНОСТАВНА РЕТРО Гроздобер Девојки Коса Додатоци 5 Компјутери Мода Еластична Врски За Тинејџерски Мека конска опашка Носителот

ЕДНОСТАВНА РЕТРО Гроздобер Девојки Коса Додатоци 5 Компјутери Мода Еластична Врски За Тинејџерски Мека конска опашка Носителот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Од основањето на бренд, тоа е застапување ретро, интересни и стилски моден естетика, интегрирање на различни културни елементи во дизајнот.Минималистички ретро дизајн на одржливи материјали е во срцето на брендот.Во 2015 година, група на девојки со различни културни потекла се сретнаа во Њујорк и го основал ЕДНОСТАВНА РЕТРО. 【Beatiful Подароци за Жените】Спакуван со убав подарок кутија случај како исклучителна мал подарок за Денот на Благодарноста, Божиќ Ден, Нова Година, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, други празници или годишнина.Различни бои на едноставни,, гроздобер стил, погоден за секоја елегантен дама.Во 2015 година, група на девојки со различни културни потекла се сретнаа во Њујорк и го основал ЕДНОСТАВНА РЕТРО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста