• Новак
upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник за Aiptek Спортски Cam W6, Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch Оптимизиран

upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник за Aiptek Спортски Cam W6, Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Силна Нула Заштита.Високо Ниво На Транспарентност.Анти-Отпечаток, Multitouch оптимизиран.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација.upscreen Нула Shield Clear Премиум Екран Заштитник обезбедува силна нула заштита и обезбедува лесно чистење поради анти-отпечатоци слој.Висок Transparency The 94% светлина пенетрација задржува на екранот јасност и острина.Силна нула protection The нови развиено силна слој на вашиот upscreen Нула Shield Clear го штити вашиот екран од гребнатини и штети.Анти-Отпечатоци Coating The oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник обезбедува пријатен на допир сензација.Лесно, балон-слободен installation The напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци на лево.Прецизност Cut Your upscreen Нула Shield Clear е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста