• Новак
ZSWWang 2 ПАРЧИЊА Брзо Ослободување Количка за Ниско ниво на Бучава Г.С. CCW Пропелер Компатибилен со DJI Mavic Воздух 2 РК Летало Резервни Делови за Замена на Пропелери Ножев

ZSWWang 2 ПАРЧИЊА Брзо Ослободување Количка за Ниско ниво на Бучава Г.С. CCW Пропелер Компатибилен со DJI Mavic Воздух

Оценка на стоката:
DEN 2037.60

Достапност
Производот е достапен

【Брзо склопување и расклопување】Quickrelease дизајн, лесно да се инсталира и да се отстранат; Удобен за носење; Нов аеродинамичен дизајн, одлична намалување на шумот перформанси, повеќе издржливост време.Замени скршен или оштетен ножеви за полесно маневрирање и постабилен летање искуство. 【Трајни】На пропелер ги има висока издржливост и флексибилност, да се генерираат големи влијание и, исто така може да го издржат голем влијание. 【Забелешка】 ве Молиме да ја проверите состојбата на ножеви пред секој лет.Ако ножот има пукнатини, агли, или носат на центар, оска на нож, ве молиме вратете го ножот во време за да се избегне предизвикување на авиони да се сруши во текот на летот.Забелешка : Вклучува пропелери само, не други додатоци како што се летало во слика. 【Услуга】Ако се сретнал со квалитетот на производот проблеми, ве молиме испратете ни e-mail.Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите во рок од 24 часа. - Спецификации : - Компатибилност : Компатибилен со DJI Mavic Воздух 2 РК Летало - Материјал : ABS - Пакет се Вклучени : - 2 x Пропелер - Забелешка : Вклучува пропелери само, не други додатоци како што се летало во слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста