• Новак
Негуваме Smart - Преносни Бебе Креветчето Мобилен со Супериорен Развојни и Безбедносни Карактеристики за Бебиња помали од 5 Месеци - Патување-Friendly - Лесно Придава на Bas

Негуваме Smart - Преносни Бебе Креветчето Мобилен со Супериорен Развојни и Безбедносни Карактеристики за Бебиња помали

Оценка на стоката:
DEN 2158.80

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МОЗОКОТ & СЕНЗОРНИ РАЗВОЈ : Направи вашето бебе да се чувствува опуштено и смирено кога сте далеку или во текот на нап пати со нашето бебе музика мобилен што го прави родителството едноставен и лесен.Висат на мобилен околу вашето дете кревет и стимулирање на малиот мозок и сензорни развој.Наменет за новороденчињата преку 5-месец-стар доенчиња!.БЕЗБЕДНО и ЧИСТО : Ние веруваме дека бебето безбедност е исклучително важно.Направени од не-токсични, отпорни материјали, нашите BPA free бебе мобилни овозможува на вашето дете да уживате безбедно музички средина.На елегантен и модерен дизајн на мобилен е лесно да се чисти и disinfect.Нашите мобилни телефони немаат лабава делови кои може да падне и да се создаде гушење опасност за вашето бебе.МУЗИКА ЗА БЕБЕШКИТЕ : Нашата волшебна креветчето мобилен со музика доаѓа со пет пре-програмирани звучи како чукање на срцето, бел шум, lullaby, океански бранови, и на класичната музика да има само на вистинскиот баланс помеѓу аудитивни учење и удобност.Нашите преносни мобилни доаѓа со можност за снимање до 5-минути и да игра познати гласови, пеење, и најразлични звуци.ОХРАБРУВА ВИЗУЕЛНА РАЗВОЈ : Висат овој музички креветчето играчка за да се поттикне вашето бебе визуелни развој!Постојат шест ротирачки слики и во двете храбар црно-бело и на контрастни бои, кои се со поголема веројатност да го зграби вашиот малку еден внимание, помагајќи визија за развој.Оваа attachable бебе креветчето играчка лесно може да се прилагоди нагоре или надолу за да ги развијат своите рака-око координација и видот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Земете насекаде!Нашите преносни креветчето е мобилен е дадено целосно да се составуваат и да се врши со што да се забавува на вашето бебе на пат.Тоа лесно може да се монтира врз bassinet, креветчето, игра двор, жив седиште и многу повеќе.Нашето бебе мобилни играчка е погодно за родителите и старателите да се користи без разлика дали сте дома или надвор и за.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста