• Новак
Павел Buchnevich Њујорк Ренџерс Игра-се Користи #89 Сина Џерси Носи за Време на Почетниот натпреварите Одиграни Помеѓу септември 20 и 28 на 2019-20 NHL Preseason - Големина на 56 - Игра

Павел Buchnevich Њујорк Ренџерс Игра-се Користи 89 Сина Џерси Носи за Време на Почетниот натпреварите Одиграни Помеѓу

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Игра се Користи NHL Дресови.Оваа игра-се користи џерси беше носи со Павел Buchnevich за време на почетниот натпреварите одиграни помеѓу септември 20 и 28 септември на 2019-20 NHL preseason.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Штајнер и сертификат за автентичност.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Павел Buchnevich сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста