• Новак
Врамени Ќе Џонсон Орландо Сити SC Autographed Натпревар-се Користи Бела #4 Џерси наспроти Спортски Канзас Сити, на 8 септември, 2018 - Фудбал Autographed Натпревар Користи Дресови

Врамени Ќе Џонсон Орландо Сити SC Autographed Натпревар-се Користи Бела 4 Џерси наспроти Спортски Канзас Сити, на 8 септември,

Оценка на стоката:
DEN 11999.76

Достапност
Производот е достапен

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Фудбал Autographed Натпревар Користи Дресови.Овој натпревар се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна Ќе Џонсон.Тоа е официјално лиценцирани од страна на МЛС и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ќе Џонсон сувенири.Њујорк Гиганти сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста