• Новак
Drawstring Ранец Вештерки Ноќта На Вештерките Партија String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

Drawstring Ранец Вештерки Ноќта На Вештерките Партија String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини За Да Изберете Од ( Мало ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Печати на враќање превозот етикета.5 Инчи)Датумот На Породување : 7 30 Days Material Опис : Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Издржлив И Лесен, Свитлива И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста