• Новак
FAKEME Flameer Морски Стерео Покрие Домување Радио Поздравниот Guard Бела Водоотпорен

FAKEME Flameer Морски Стерео Покрие Домување Радио Поздравниот Guard Бела Водоотпорен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ABS Домување, УВ Стабилизира.Поли-Карбонат Капак.Вода & Рѓа Отпорни На Изградба.Прирачник За Отворање.Дизајниран за Рамна Гора, Радио/CD/MP3/DVD плеери.Може да се користи за Морски Цели/ Каравани/ Отворен Области и др.Опис : - Вода & Рѓа Отпорни Изградба - Прирачник за Отворање - Поли-Карбонат Покрие - ABS Домување, УВ Стабилизира Дизајнирани за Рамна Гора, Радио/CD/MP3/DVD плеери.Може да се користи за Морски Цели/ Каравани/ Отворен Области и др.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Бела Димензии(L x W) : 248 112mm x/9.8 x 4.4 inch Package Вклучува : 1 Парче Морски Флеш Монтирање Капак Case Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
- Color:
White
- Size(L x W):
248 x 112mm/9.8 x 4.4 inch
Package Includes:
1 Piece Marine Flush Mount Cover Case :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Комплементите на стоката

Веста