• Новак
Куче Ѕвона Медиокритет Обука Затворен Милениче Doorbells, Прилагодлива Должина за Мали, Средни и Големи Куче, 33in

Куче Ѕвона Медиокритет Обука Затворен Милениче Doorbells, Прилагодлива Должина за Мали, Средни и Големи Куче, 33in

Оценка на стоката:
DEN 300.00

Достапност
Производот е достапен

1. Полесен, подобар начин за вашето куче да комуницираат!Лесно да се обучуваат вашиот кучиња да се поправи седи, лачи во право место, и други однесување послушност. 2. Копчето притиска лесно и доаѓа право назад без да се заглавени, добар звук, не е премногу силен или меки. 3. Работи на било кој тип на doorknob, ракување или кука, практичен и удобен за вас да ги користите. 4. Прилагодливи ѕвона совршен за мали кучиња, средни куче, големи кучиња и други животни како мачки. 5. Медиокритет обука ѕвона Catoop се совршен избор за вас да се обучуваат вашата прекрасна куче.Материјали : Најлон + Нерѓосувачки Челик Големина на Рака : (L*W) 83.82 cm*2.5 cm Дијаметар на Бел (7 Ѕвона) : 3.8 cm / 1.5" Факултативна Coor : Црна 2 x Обука на Рака со Седум Ѕвона 1 x Куче Чаши. 1. Полесен, подобар начин за вашето куче да комуницираат!Лесно да се обучуваат вашиот кучиња да се поправи седи, лачи во право место, и други однесување послушност. 2. Копчето притиска лесно и доаѓа право назад без да се заглавени, добар звук, не е премногу силен или меки. 3. Работи на било кој тип на doorknob, ракување или кука, практичен и удобен за вас да ги користите. 4. Прилагодливи ѕвона совршен за мали кучиња, средни куче, големи кучиња и други животни како мачки. 5. Медиокритет обука ѕвона Catoop се совршен избор за вас да се обучуваат вашата прекрасна куче.Материјали : Најлон + Нерѓосувачки Челик Големина на Рака : (L*W) 83.82 cm*2.5 cm Дијаметар на Бел (7 Ѕвона) : 3.8 cm / 1.5" Факултативна Coor : Црна 2 x Обука на Рака со Седум Ѕвона 1 x Куче Чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста